środa, 18 września 2013

Dlaczego warto sprzątać po swoim psie?

Witam Was wszystkich i na wstępie Was oraz Wasze pieski pozdrawiam i całuje :*
Przejdźmy do tematu :D

1. 
Dla każdego właściciela pieska, który nie posprząta kupki pieska z miejsca publicznego grozi mandat w wysokości od 50 zł do 500 zł. Na wstępie tak chciałam Was postraszyć :P Ale to prawda :D Na prawdę.
2.
Podstawowym motywem sprzątania psich odchodów jest estetyka otoczenia i utrzymanie w nim czystości.
Chyba wszyscy nie chcieliby patrzeć na psią "niespodziankę"  podczas spacerowania, jedzenia, siedzenia na ławeczce
3.
Pamiętajmy o tym, że w psich odchodach mogą znajdować się zagrożenia
4.
Nie chcemy wdepnąć w taką psią kupkę, nie chcemy aby nasz piesek to zjadł ani nie chcemy żeby nasze dziecko przypadkiem nie chciało tego po dotykać :D

Psią kupkę w woreczku wrzućcie do pojemnika na psie odchody. W każdym mieście takie pojemniki powinny się znajdywać, a jak nie to wyrzućcie w domu.

Pojemnik na woreczki nie jest drogi około 10 zł nawet mniej.
 Woreczków nie potrzeba aż tak dużo i też są nie drogie.
Przekażcie tę sumę na woreczki dla psów zamiast słodyczy dla siebie. To nie jest aż tak dużo, a jedna paczka woreczków starcza na prawdę na bardzo długo. Chyba że jest ich mało i piesek ma ... Hehe...

Życzę miłego sprzątania. Choć nie wiem czy to takie miłe XD
Papa :*

2 komentarze:

  1. Warto sprzątać to prawda, przynajmniej się potem w to nie wdepnie i trawniki będą czystsze, a jeśli wierzyć w karmę to wróci do nas w jakiś sympatyczny sposób. Polecam do sprzątania takie woreczki: http://eko-asklepios.pl/sprzatanie-po-psach-kosze-na-psie-odchody-torebki-woreczki-dystrybutory-psie-stacje/torebki_na_psie_kupy_animals/ które sam używa aby sprzątać po moim psie oczywiscie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Warto sprzątać to prawda, przynajmniej się potem w to nie wdepnie i trawniki będą czystsze, a jeśli wierzyć w karmę to wróci do nas w jakiś sympatyczny sposób. Polecam do sprzątania takie woreczki: http://eko-asklepios.pl/sprzatanie-po-psach-kosze-na-psie-odchody-torebki-woreczki-dystrybutory-psie-stacje/torebki_na_psie_kupy_animals/ które sam używa aby sprzątać po moim psie oczywiscie.

    OdpowiedzUsuń