niedziela, 24 marca 2013

Rekordy psów cz.2

Niedługo Święta wielkanocne, a więc trzeba zacząć się do nich przygotowywać. Należy przygotować pisanki, poświęcić koszyczek wielkanocny, pomodlić się w kościele i nareszcie zjeść śniadanie wigilijne. 
Niestety ale będzie to mój chyba ostatni post w tym tygodniu, ponieważ już nie będę miała czasu aby pisać następne. Po świętach na pewno napisze kolejną ciekawą notkę. Zachęcam Was do pisania komentarzy i do proponowania tematów do kolejnych notek i zadawania pytań dotyczących piesków. A więc już Wam nie piszę o notkach itp. tylko zaczynam dzisiejszy temat. Życzę miłego czytania :D

Najcięższy pies
 
Najcięższy pies na świecie waży 134 kg. Jest on rasy bernardyn. Jest on bardzo wielki i chyba nikt nie wejdzie na jego podwórko :)

Rekordowy skoczek
Pies, który skoczył najdalej to Owczarek niemiecki, a skoczył on 5,03 metra. Jest to bardzo duża odległość jak dla psa.

Wielka ilość szczeniąt
Największą ilość szczeniąt urodziła suka Mastifa Neapolitańskiego. Urodziła ona aż 20 szczeniąt.

To już wszystkie rekordy na dziś. Jeżeli jeszcze mi się uda jakieś ciekawe znaleźć na pewno je tutaj umieszczę. Jeżeli jeszcze nie przeczytaliście moich niektórych notek zapraszam Was serdecznie do czytania.

Ponieważ po świętach będę miała dużo testów w szkole nie będę mogła pisać codziennie notek jak do tej pory. Będę je umieszczać co kilka dni jak będę miała czas i ochotę, ale mogę Wam obiecać że w tygodniu będzie przynajmniej 1 notka. Spróbuje znaleźć trochę czasu aby Wam coś napisać. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam po świętach :)

Zdjęcia zostały pobrane z internetu :D

2 komentarze:

 1. WoW ;)
  fajne te rekordy ;))
  najlepsza jest rekordowa liczba szczeniąt... nie chciałabym aby kiedyś moja suczka tyle urodziła (chociaż na chwilę obecną suczki nie posiadam)
  http://kociki-pieski-i-reszta-swiata.blogspot.com/
  Zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oki. Na pewno wejdę na twojego bloga i poczytam jak będę miała czas. No ja też bym nie chciała, ale moja suczka by tyle nie urodziła bo jest za mała. I nie chcę miec szczeniąt :D Dzięki za komentarz :D

  OdpowiedzUsuń