poniedziałek, 11 marca 2013

Wyprawka dla szczeniaczka.

Będziecie mieli w domu szczeniaczka? Więc musicie kupić mu potrzebne rzeczy. 
A oto rzeczy bardzo przydatne dla nowego pupila :

-ZABAWKI - Jeżeli nie chcecie żeby piesek gryzł Wasze meble zabawki się bardzo przydadzą, są także przydatne gdy piesek nie ma co robić i się nudzi.

-LEGOWISKO LUB BUDA - Piesek musi mieć swoje miejsce, w którym będzie spał. Trzeba znaleźć pupilowi jego kącik, w którym będzie miał spokój i nikt nie będzie się o niego potykał, a jeżeli piesek z jakiegoś powodu nie może być w domu trzeba mu kupić budę żeby nie zmarzł w zimne dni i miał swoje miejsce.

-OBROŻA I SZELKI - Gdy piesek jest mały należy jemu kupić obroże, ponieważ szelki dla szczeniąt są bardzo złe, ponieważ może mu się źle uformować kręgosłup. Gdy piesek już będzie prawidłowej wielkości i będzie już starszy można mu kupić szelki.

-SMYCZ - Z psem trzeba wychodzić codziennie na spacery. Przyda się wtedy smycz. Na początku trzeba pieska nauczyć na niej chodzić, ponieważ piesek nie ma tego w krwi.

-SMAKOŁYKI I KARMA - Jest to raczej najważniejsza rzecz dla pieska. Karmę należy dopasować do wielkości i wieku psa. Bardzo polecam karmę Taste of The Wild, Jest to bardzo dobra karma i posiada dużo mięsa. Nie wiem czy jest to karma także dla szczeniąt, ale wiem że dla dorosłych jest bardzo dobra. Smakołyków oczywiście nie trzeba kupować, ale są bardzo przydatne w tresowaniu pieska. Polecam Ziwi Peak. Są to bardzo dobre dla pieska smakołyki, Jeden plasterek można podzielić na bardzo dużo części. Cena jest bardzo dobra jak na ilość smakołyków.

-KLIKER - Jest to bardzo przydatna rzecz podczas szkolenia psa. Ja nie używam klikera, ponieważ uczę mojego psa bez niego, ale Wam go polecam.

-MISKI - Każdy wie do czego służą miski. Miski trzeba kupić dwie. jedną do jedzenia, a druga do picia.

-SZAMPON - Gdy piesek jest brudny trzeba go wykąpać. Jeżeli chcecie możecie jeszcze kupić odżywkę, ale jak nie kupicie nic się nie stanie.

To już chyba wszystko co jest potrzebne dla pieska. Życzę miłych zakupów. Jeżeli czegoś nie rozumiecie piszcie w komentarzach z chęcią Wam odpowiem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz